Orzeł Prusice 3-0 Barycz Sułów

(2x Katra, Gajewski )

PRZEPRASZAM, ŻE DOPIERO TERAZ ALE BRAK CZASU TO SPOWODOWAŁ.

I połowa:

Mecz rozpoczął zespół z Wołowa jednak pierwsza groźna akcję przeprowadziły Siechnice. Strzał minimalnie chybiony. Następnie inicjatywę przejęli gospodarze jednak nie potrafili sobie poradzić z golkiperem Energetyka. Krótko: Pierwsza połowa to przewaga Wołowa a Goście czaili się tylko na kontrę co wychodziło im dobrze, jednak nie na tyle by pokonać Chmielowskiego.

II połowa:

I powtórka z rozrywki, Wołów stwarza sobie dogodne sytuacje ale ani Wodnicki, ani Wysoczański, nawet Świtała nie potrafił żadnej zamienić na bramkę. A jak stare porzekadło mówi: Niewykorzystane okazje się mszczą. I tak było tym razem: w 75 minucie zamieszanie w polu karnym wołowian, błąd bramkarza i przyjezdni obejmują prowadzenie. Wynik utrzymał się do końca spotkania i choć MKP było lepsze, przegrywa mecz.

• Komentarzy [51]
  • czytano: [1436]

autor: krecik7 2011-04-09 13:24:47

Profil krecik7 w Futbolowo FCWA 3-0 Piast, Orzeł Prusice 3-0 Barycz Sułów bramki: 2x Katra, Gajewski

autor: ~... 2011-04-09 13:32:34

avatar jaszowice 3:1 lotnik

autor: ~KP 2011-04-09 13:34:47

avatar Widawa - KP 3:3 (1:2) Bramki dla KP: Kokocinski-2, Przemek Bobkiewicz.

autor: ~anonim 2011-04-09 14:10:10

avatar przestań, brak szczęścia, myślisz że Czyżyk by wniósł coś więcej?

autor: ~Widawa 2011-04-09 14:11:37

avatar Dla Widawy : Wróblewski, Szymański i samoboj

autor: benios34 2011-04-09 14:13:10

Profil benios34 w Futbolowo myśle, że bardzo duzo, jedeny zawodnik któy sie zastawi ,dogra, jest szybki, dałby bardzo dużo w pełni formy, a o jakim wy mówicie szczęściu ? faktycznie kilka sytuacji szczesliwych dla bramkarza gości i ich gol, ale mecz spokojnie był do wygrania

autor: ~anonim 2011-04-09 14:19:15

avatar chu*ja by czyzk dał ! sety mielismy w chu i trzeba było je wykorzystac i nie ma teraz gadania ze moglismy wygrac ;>

autor: benios34 2011-04-09 14:22:31

Profil benios34 w Futbolowo teraz mozna juz tylko pogadac, wygrał lepszy i mądrzejszy zespół i tyle, szcześnie czy nieszczęście nie ważne, punkty pojechały do siechnic ale czyzyk by dał dużo i tyle, wygrana była na wyciągnięcie ręki ale wyszło jak wyszło ,trzeba zapominać o tym i skupić sie na następnym rywalu, mecz jak mecz do wygrania.

autor: wodni4 2011-04-09 15:45:34

Profil wodni4 w Futbolowo Beniu? Lepszy i mądrzejszy. To Ty chyba ten mecz oglądałeś tyłem do boiska.

autor: ~anonim 2011-04-09 15:50:14

avatar Jeśli wynik 1:0 to na pewno mądrzejszy

autor: ~benios34 2011-04-09 15:53:52

avatar miało być lepszy bo mądrzejszy, a mecz oglądałem przodem i wiem kto cisnął przez cały mecz a p[od koniec stracił gola...

autor: wodni4 2011-04-09 16:05:14

Profil wodni4 w Futbolowo więc ich mądrość objawiła się tym, że mieli szczęście? Szczęście to nie boiskowa mądrość, to po prostu szczęście...

autor: ~fcwa 2011-04-09 17:02:43

avatar bramki: Izydorski, Marzec x2

autor: ~anonim 2011-04-09 17:04:58

avatar Dla jaszowic, mielczrek artur,milczarek tomek, raś!

autor: ~anonim 2011-04-09 17:38:30

avatar Panowie szczęście sprzyja lepszym

autor: ~anonim 2011-04-09 18:19:20

avatar Bramka dla Piasta Żerniki - Myka

autor: ~anonim 2011-04-09 18:31:41

avatar Potwierdzam szczęście sprzyja lepszym. Wołów zawsze jest mocny w gębie a przychodzi co do meczu z kimś mocnym to BATY dostają i zwalają na wszystko:)

autor: ~Are You Fucking Kidding Me ? 2011-04-09 18:35:00

avatar Wszystko przez niewykorzystane akcje , proponuje w poniedziałek wszyscy do pająka i nogi robimy hehe ;)

autor: ~benios34 2011-04-09 19:02:54

avatar pan anonim który potwierdza, z lepszym baty? wielki szacunek dla energetyka za wygraną i byli lepsi pod tym względem, że to oni wywożą trzy punkty, najlepsze mecze MKP w tej rundzie to żerniki i właśnie siechnice, oba mecze przegrane, ze Żmigrodem i akademią wygrana wiec te zespoły na pewno nie są z czołówki? zastanów sie co mówisz a ja na meczu byłem i wiem jak było, szkoda wyniku brawo siechnice

autor: ~Ja ! 2011-04-09 19:08:04

avatar Anonim po co pierd*lisz bez sensu ? Popatrz w tabele slepy frajerze i zobacz , i co tam widzisz ? Z mocnym baty ? jak narazie 3 miejsce i kilka meczy z bd druzynami wygranych wiec skoncz sapać bo pewnie siedziales na lawce zakompleksiony dzieciaku i placzesz .

autor: ~anonim 2011-04-09 19:16:05

avatar Derby.Najważniejszy mecz w sezonie:)

autor: ~okręgówka 2011-04-09 19:16:11

avatar Brawo Benios masz racje, a wy po co się tak spinacie?! Energetyk wygrał i tyle.

autor: ~anonim 2011-04-09 19:18:55

avatar Mam pytanie.Ile drużyn spada w tym sezonie z Ligi okręgowej juniorów?

autor: ~anonim 2011-04-09 19:27:54

avatar u mnie na silke 20 wjazd

autor: lolek176 2011-04-09 21:45:04

Profil lolek176 w Futbolowo Bramka dla Piasta -Jakub Myka,powodzenia w derbach!!! pzdr

autor: ~czarni 2011-04-10 10:06:06

avatar zygmunt

autor: ~Trzasiu 2011-04-10 18:30:54

avatar Dla Strzelina - Kacper Chytry,Dominik Szulc

autor: ~anonim 2011-04-10 20:32:23

avatar dla Kobierzyc Sterniuk i Skowroński Bartek.

autor: ~lolDesio 2011-04-11 01:25:46

avatar Zapraszam na kanał filmowy www.youtube.com/user/lolDesio. Skrót z meczu Piast Żerniki - MKS Czarni Jelcz Laskowice jest dostępny pod adresem www.youtube.com/watch?v=bvRhUtF16Nw

autor: ~Do MSP 2011-04-11 15:48:54

avatar Jaką ilością bramek zakończy się mecz Strzelinianki z Żórawiną, a tu 2:2 i jeszcze w 8, haha. To pan redaktor troche się zdziwił a miało być dużo bramek dla strzelinianki ;] Zobaczycie że jeszcze Zórawina urwie komuś pkt, A napisałem to tu bo zawsze jest dużo Ludzi na str... u Was.

autor: ~anonim 2011-04-11 16:14:15

avatar A Ci z Zórawiny od razy czerwa czy po 2 zółtych?

autor: ~Trzasiu 2011-04-11 16:20:53

avatar po dwóch żółtych, kilku innych z Żórawiny też już miało żółte i bali się dalej faulować i byli ostrożniejsi pod koniec.

autor: ~anonim 2011-04-11 17:05:04

avatar dla Lotnika - Lizak

autor: ~benios34 2011-04-11 19:57:59

avatar dla żórawiny Piątkowski i Kuriata , dodać trzeba ze w KSie bramkarz z pola bronił :P

autor: ~.Krecik 2011-04-11 22:20:36

avatar Dla lotnika: Lizak

autor: paczek777 2011-04-12 18:42:17

Profil paczek777 w Futbolowo Kiedy bedzie relacja?

autor: ~benios34 2011-04-12 18:55:48

avatar powiem Ci że wieje nudą, ale dlatego że coś futbolowo znowu wali w wuja i nie ra dady nic zrobić, relacja czy bedzie nie wiem, ale strzelców podsumowałem i nie moge dodać i tak samo z atualnościami, ale spoko moze sie naprawi

autor: ~Maciej K 2011-04-12 18:58:43

avatar Napisz relacje i na gg powysyłaj, jeśli to Ty się tym zajmujesz :D

autor: ~anonim 2011-04-12 19:09:43

avatar ja sie zalogować nie moge wgl na futbolowie ;d

autor: ~benios34 2011-04-12 20:03:26

avatar To ja opisuje: pierwsza połowa zaczeła sie od tego ze byłem u dentysty, wyrwał mi dwa zęby, piłkarze schodzą na przerwe a ja w aucie z ojcem jade na drugą połowe, druga część gry to wielka nieskuteczność wołowa i szczęście siechnic, faktycznie świstak maciek i inni mogli strzelić z 4 bramki, a sytuacji dogodnych było z 10, energetyk strzelił w zamieszaniu i potem wołów nieskutecznie atakował.

autor: ~ole 2011-04-12 20:03:29