MKS Czarni Jelcz- Laskowice 0-0 Lotnik Twardogóra

Energetyk Siechnice 2-1 Polonia Środa Śląska

Piast Żmigród 1-2 Strzelinianka Strzelin

Piast Żerniki- Wrocław 3-2 Widawa Bierutów

(2x Myka, Kozak - Romanowski, Wrotniak)

Proszę o wpisywanie strzelców bramek  !

I połowa:

O godzinie 11 główny arbiter tego spotkania rozpoczął mecz. Pierwsze minuty pokazały, że wrocławska ekipa to świetnie wyszkoleni piłkarze, którzy nie zamierzają oddawać punktów na własnym stadionie. Co chwilę Chodkiewicz lub Izydorski szukali drogi do bramki. Obrona MKP robiła co mogła i przynosiło to korzyść naszemu zespołowi. Świetny w tym meczu był nasz bramkarz Arkadiusz Chmielowski, który przez swoje interwencje pewnie będzie się śnił po nocach dla popularnego "Pepe". Widać było, że wołowska jedenastka liczy na grę z kontry i już w 15 minucie mogło im się to udać jednak Świtała zmarnował dogodną sytuacje. Ten mecz to prawdziwa "obrona Częstochowy, gdyż obrona MKP dwoiła się i troiła aby tylko zatrzymać lidera. Kolejna sytuacja Wołowa to dopiero 30 minuta ale wtedy Walniczka próba przelobowania bramkarza skończyła się fiaskiem. Academy miało wiele dogodnych sytuacji jednak na nasze szczęście wychodziliśmy z tego obronna ręką.

II połowa:

Drugą połowę zaczynamy my czyli goście. Początek spokojny ale później znowu do głosu doszedł Wrocław, który siał postrach w wołowskiej obronie. W między czasie fatalnej kontuzji dostał jeden z zawodników Wrocławian, który w zamieszaniu przypadkowo dostał łokciem i miał rozwalony łuk brwiowy ( pełen respekt dla tego zawodnika, ponieważ z opatrunkiem na głowie powrócił do gry i nie bał się walczyć o piłkę ). Około 60 minuty do głosu doszła znowu ekipa prowadzona przez Pana Krzysztofa Tabak. Dwie akcje źle wykończone ale podczas trzeciej się udało. Świtała dograł do Szafrańskiego a " Gonzo" nie wiadomo czy chciał wrzucić czy strzelić ale zaskoczył golkipera gospodarzy, który jeszcze chciał uratować sytuacje, jednak nie dał rady i wpadł z piłka do bramki. Euforia w naszym zespole. Od tego momentu ustawiliśmy się w obronie prawie całym zespołem. Akademy co chwilę próbowało sforsować naszą obronę, ale pozytywnego skutku im to nie przyniosło. O mały włos a byśmy wygrali 0:2 ale Świtała przestrzelił nad poprzeczką. Wynik do końca spotkania utrzymał się 0:1 i FC Academy Wrocław poniosło pierwszą porażkę w sezonie.

Pracę Sędziów oceniamy: POPRAWNIE ( Było by Bardzo dobrze jednak drugą połowę sędzia, który nie miał stopera a normalny zegarek i chyba pomylił minuty kiedy zaczęliśmy. W wyniku czego graliśmy 50 minut + doliczony czas gry)

• Komentarzy [35]
  • czytano: [1184]

autor: pajak113 2011-03-19 16:42:43

Profil pajak113 w Futbolowo kur..Adas nie pokazuj sie juz u mnie wiecej na polskim.. tyle bledow ort. to nie robi nawet Prezydent Komorowski..

autor: ~||| Rzesza 2011-03-19 16:45:38

avatar Ortograficzne,merytoryczne, skladnia borze drogi.... naprawde nie chce Cie juz widziec na polskim

autor: ~energetyk 2011-03-19 16:50:42

avatar Energetyk Siechnice 2:1 (dla Siechnic Rosiek, Matysiak).

autor: ~Środa Śląska 2011-03-19 17:13:06

avatar Krzysztof Rożek

autor: Wysoki93 2011-03-19 17:19:33

Profil Wysoki93 w Futbolowo Pająk zapomniałeś się wylogować w tym pierwszym poscie :P

autor: Malina777 2011-03-19 18:23:24

Profil Malina777 w Futbolowo "borze"? :D

autor: ~anonim 2011-03-19 18:43:23

avatar wiem ;d

autor: benios34 2011-03-19 18:50:12

Profil benios34 w Futbolowo poprawnie!? no ty grałes wiec tak widziałeś mecz, ja to widziałem troszke inaczej bo momentami gozno ich woził jak chciał, a sedziowie oceniam fatalnie, brak komunikacji głównego z bocznymi, fatk główny podejmował decyzje i on pracował poprawnie ale boczni pokazywali to co chcieli a nie to co widzieli, a nie graliście tylko w obronie i nie mów bo było troche ładnych wyjść i rajdów

autor: ~Wysoki 2011-03-19 19:54:34

avatar Nie no każdy widzi mecz z innej perspektywy i może mieć inną opinie. Ja napisałem co ja widziałem. Bo Academy było lepsze ale my zagraliśmy dobrze taktycznie. Gonzo fakt miał kilka ładnych zwodów ale zwykle było tak ze minął 2-3 i strata a oni potrafili z nami zrobić to samo i jeszcze dograć

autor: wodni4 2011-03-19 20:21:51

Profil wodni4 w Futbolowo to tylko pokazało, że drużyna z Wrocławia popełnia również błędy i spokojnie można z nimi powalczyć o przynajmniej jeden pkt. Więc życzę wszystkim powodzenia i MKP po LDJ ;)

autor: ~piast 2011-03-19 20:39:39

avatar Kozak,Myka 2

autor: ~anonim 2011-03-19 22:07:10

avatar Dla Strzelina strzelali Korgul i Kowalski.Gratulacje wygranej:)

autor: ~Katra 2011-03-20 11:48:46

avatar Bramki dla Orła 2x Krajewski, Paweł Grys, Igor Gajewski ;)

autor: ~Widawa 2011-03-20 13:52:19

avatar Bramki dla Widawy: Romanowski, Wrotniak

autor: ~benios34 2011-03-20 14:33:38

avatar zgadzam się z Tobą wysoki ;) opis meczu trafny ale tylko mówie że były momenty gdzie można było bić wam brawo na stojąco, faktycznie Academy to tak poukładany zespół że wygrać z nimi to jest duży wyczyn, w tym meczu na pewno wyróżnił się Izydorski który był najlepszy na boisku i napędzał swój zespół, ciężko go było zatrzymać, no oni mieli 14 rzutów rożnych z czego jeden przyniósł zagrożenie

autor: ~benios34 2011-03-20 14:35:41

avatar mogli raz zdobyć bramkę z około 12-16 metra gdzie zawodnik machnął się z piłką, pepe zmarnował dwie sam na sam, a tak to troche strzelali z dystansu z czego prawie nic nie wchodziło w światło bramki, ładny był jeden rzut wolny gdzie popisał się arek no i co tu dużo mówić, arek dużo uratował ale i cały waleczny zespół, zmobilizowany od początku do końca, a sędzia :D mecz 100 minut + doliczony... :P

autor: ~jedenKibic 2011-03-20 17:10:12

avatar Gratuluję drużynie z Wołowa wygranej z liderem! Nie zgadzam się z opinią wyrażoną na gol-info, że to tylko mała niespodzianka. Dla mnie to SENSACJA kolejki. Brawo Krecik, brawo Wołów!

autor: ~FC Wrocław 2011-03-20 21:52:25

avatar Nie taka sensacja w końcu Wołów jest trzeci w tabeli :) ale najlepsze jest to co pan "redaktor" (który pała do nas wielką "sympatią") napisał w nawiasie rozczarowanie kolejki. Z Lotnikiem rozumiem bo w końcówce ich złapaliśmy ale z Prusicami to już przesadził bo akurat ten mecz był cały czas pod kontrolą. Chyba że chodzi o to że wygraliśmy tylko 1:0 :) Śmieszne MSP

autor: ~anonim 2011-03-20 21:57:06

avatar Fakt jest taki że Academia nigdy nie była wyróżniona przez MSP (sensacja kolejki, pozytywne zaskoczenie ani co nas cieszy) dopiero porażka dała im taką możliwość. Trzeba się z tym pogodzić albo popaść w przeciętność i wtedy ich zaskoczyć. jestem kolejnym antyfanem ich obiektywizmu i jest nas coraz więcej. Gratulacje dla Wołowa i Strzelina

autor: ~Wysoki 2011-03-20 23:08:32

avatar Fajnie, że nikt naszej stronie nic nie zarzuca. i dobrze, że prowadzicie dyskusje, ponieważ po to jest ta strona. Relacje z naszego meczu zawsze robię ja i staram się być jak najbardziej obiektywny. Myślę, że Academy to potwierdza. I my też nigdy nie byliśmy wymienieni przez MSP dopiero pierwsz raz.

autor: ~protest? 2011-03-21 06:48:05

avatar wiec w ramach protestu zacznijmy nastepna kolejke z 5 minutowym opoznieniem ,moze to da im do myslenia? solidarni z fca pzdr!WOLOW,FCA,SIECHNICE,ZERNIKI,BIERUTO W,SULOW,JASZOWICE,BRZEG,KOBIERZYCE,

autor: krecik7 2011-03-21 09:05:29

Profil krecik7 w Futbolowo albo nie schodźmy z boiska i grajmy 100 min jak w naszym meczu ;> Wysoki kiedyś byliśmy tam jako rozczarowanie po przegraniu 5-1 ze Środą ;>

autor: ~Wysoki 2011-03-21 10:24:36

avatar A to sorry nie pamiętam :D

autor: ~Obiektywny 2011-03-21 14:06:31

avatar Sędziowanie w tej lidze oceniam na - dopuszczający ;]

autor: ~benios34 2011-03-22 00:27:34

avatar nie obrazac mi sędziów!!! sam jestem sędziom od miesiąca :P hehe ale nie moge zrobić badan :( ale szczerze, mecz wołowa z czarnymi - tylko dwóch sędziów xD mecz z akademią sędziowie jakieś jaja ;d mecz żórawiny sędziowie robili jaja, kilka akcji sam na sam żórawiny i niby spalony, w meczu sułowa sędziowie gwizdali z kapelusza, jakie wnioski? trzeba grać bo co można zrobić? ...

autor: ~benios34 2011-03-22 00:29:44

avatar i będąc sam sędziom nie oceniam innych sędziów, bo sam nie wszystko robię pewnie dobrze, ale to co piszę to są opinie trenerów, działaczy i piłkarzy innych drużyn, chociaż czasami i oni nie mają racji, gdyż zapraszam wszystkich do NOWYCH "przepisów gry w piłkę nożną" wydanie 2011, niektórzy bardzo się zdziwią, ale nia ma tam nic o meczu trwającym 100 minut + 3 doliczone hehe :P

autor: krecik7 2011-03-22 08:31:48

Profil krecik7 w Futbolowo O ile w tamtej rundzie nie mieliśmy większych problemów, to runda rewanżowa rozpoczyna się tragicznie !

autor: ~Picer 2011-03-22 08:44:57

avatar Nam sędzia w Żórawinie sędziował bardzo dobrze;) oby więcej takich sędziów;) pzdr

autor: ~KS 2011-03-22 09:58:36

avatar no główny dobrze w żórawinie, ale boczni? panowie z prusic przecież 4 sytuacje gdzie spalonego nie było boczny podnosi a główny gwiżdze z automatu... to mnie dziwi że boczni mają taki poziom...

autor: krecik7 2011-03-22 15:48:46

Profil krecik7 w Futbolowo nie ma co się dziwić poziomem sędziów liniowych, zazwyczaj są to sędziowie świeżo po kursach.. ;>

autor: Niutek1 2011-03-22 20:29:12

Profil Niutek1 w Futbolowo Zapraszamy na podsumowanie 18 i zapowiedz 19 kolejki !!! www.strzelinianka.futbolowo.pl

autor: ~kmtw 2011-03-22 21:48:48

avatar Benek ma racje, sędziowanie meczu w Kobierzycach to jedna wielka patologia ;]