Piast Żerniki Wrocław 1-0 Polonia Jaszowice

FC Wrocław Academy 6-1 Polonia Środa Śląska

(3x Mikuła, 2x Izydorski, Olszowy - Sujecki)

KP Brzeg Dolny 2-5 Lotnik Twardogóra

(Gajda, Mazur - 3x Grabowski, 2x Lizak)

Goście ze Strzelina pojawili się dość szybko na naszym stadionie bo przybyli już o 9:45, czyli ponad godzinę przed meczem. Po przyjeździe zapoznali się z płytą główną, gdzie rozgrywany był mecz po czym udali się do szatni aby przebrać się, i w końcu udali na rozgrzewkę. My w tym czasie również "wskoczyliśmy" w stroje klubowe i udaliśmy się na rozgrzewkę. O godzinie 11:00 sędzia Kornel Paszkiewicz rozpoczął mecz, który okazał się meczem sensacyjnym. W tym dniu na dworze panowała iście jesienna aura, było mokro i padał deszcz.

1 połowa.

Mecz rozpoczął się od zmasowanych ataków naszej drużyny, od samego początku narzuciliśmy swój styl gry, tworzyliśmy wiele akcji, często ciekawych dla oka, natomiast drużyna ze Strzelina skupiła się na kontr atakach, które szybko były rozbijane na dobrze spisującej się od kilku kolejek naszej obronie. W 15 minucie mieliśmy dobrą okazję do zdobycia gola. Z rzutu rożnego Kaniecki zagrywa do Świtały na 16 metr, a ten bez wahania uderza piłkę na bramkę, strzał był celny, ale piłka niestety uderzyła w poprzeczkę. Nasza przewaga była duża, i szybko udokumentowaliśmy to bramką. W 18 minucie meczu po zagraniu Adama Wysoczańskiego w pole karne, do piłki dopadł Kacper Walniczek, który przyjął piłkę, wbiegł w pole karne i oddając strzał na bramkę, zdobył swojego 1 gola w Juniorach Starszych. Bardzo szybko bo po upływie 3 minut zdobywamy swoją drugą bramkę. Łukasz Świtała oddając strzał na bramkę zza pola karnego kopnął w jednego z graczy ze Strzelina, któremu piłka odbiła się od ręki i wpadła do bramki. Jak się później okazało był to nasz ostatni gol w tym spotkaniu. W 30 minucie Jacek Szafrański odpuścił krycie zawodnika, i wracając za nim podciął go w polu karnym. Sędzia bez wahania wskazuje na wapno, a 11 pewnie wykorzystuje Strzelinianin. Na tablicy wyników rezultat MKP 2-1 Strzelinianka, który utrzymał się do końca 1 połowy.

2 połowa.

Niestety nie pamiętam zbyt dobrze 2 połowy, ale w tej połowie Strzelin zdobył 2 bramki, i to my przegraliśmy to spotkanie 3:2. Warto dodać że bramka na 3:2 padła w 90 minucie, a zawodnik ze Strzelina oddał swój strzał życia. Przyjęcie na klatkę piersiową na 16 metrze i bezpośredni strzał na bramkę w samo okienko. Chmielowski przy tej bramce bez szans.

Ten mecz daje wiele do myślenia. Jest do 2 porażka z rzędu, i strata 3 pozycji w tabeli. Od pewnego czasu obrona spisuje się bardzo dobrze, ale niestety nie stwarzamy sobie zbyt wielu okazji do bramek. Przed nami sobotnie spotkanie z Bierutowem, ostatnie w tym roku. Sytuacja jest do przemyślenia, i na ten mecz wychodzimy skoncentrowani w 100%, oraz tylko po 3 pkt.

Proszę o podawanie wyników oraz strzelców bramek. Z góry dziękuje.

Oczywiście zapraszam do mnie na GG ( 7015753 ) na rozmowę o meczu itp ;)

autor: ~Świstak 2010-11-13 19:10:53

avatar znów przegralismy ;( musimy cos z tym zrobic bo LDJ ucieka .. :)

autor: ~Maciej K 2010-11-13 20:06:54

avatar no musimy musimy ;d

autor: ~anonim 2010-11-13 20:50:39

avatar jeszcze nie bylo Kozaka w 11 kolejki! debiut?

autor: ~hey SLASK 2010-11-13 21:22:26

avatar stelmach - pamietamy prusice -pozdrawiamy msp ...

autor: ~Prusice 2010-11-13 21:39:37

avatar Dla Orła Patryk Katra x2 :)

autor: ~benios34 2010-11-13 21:54:58

avatar no jest juz katra wpisany, uaktulizuje strzelców w tym tygodniu, a co do 11stki kolejki, zapraszam na gg każdą druzynę, bo potem znowu płacz będzie...

autor: ~Piast 2010-11-13 22:41:45

autor: Malina777 2010-11-13 22:47:11

Profil Malina777 w Futbolowo Do przerwy było przecież 2-1 po karnym. ;)

autor: ~Świstak 2010-11-14 05:11:07

avatar Jakie dzieci:-) mnie nie bylo nigdy i nie placze :-) a wy sapiecie az zal ..

autor: ~anonim 2010-11-14 10:25:25

avatar Relacja z meczu Widawa-Czarni na stronie Widawy widawabierutowjr.futbolowo.pl/widawabier utowjr/index.php

autor: messi_8 2010-11-14 10:46:30

Profil messi_8 w Futbolowo Widawa Bierutów - Czarni Jelcz Laskowice Relacja z meczu www.widawabierutowjr.futbolowo.pl /widawabierutowjr/relacja,372,widawa-bie rutow-vs-czarni-jelcz-laskowice.html

autor: ~anonim 2010-11-14 14:00:08

avatar FC Wrocław Academy - Polonia Środa Śląska 6:1(Mikuła x3, Izydorski x2, Olszowy)

autor: ~Stopeer 2010-11-14 15:09:16

avatar GKS Lotnik Twardogóra - Brzeg Dolny 5:2 (bramki dla Lotnik 3x Grabowski, 2x Lizak)

autor: ~polonia śś 2010-11-14 16:09:22

avatar sujecki

autor: ~anonim 2010-11-14 16:20:08

avatar W meczu z Widawa D.Piórkowski dostał czerwoną kartkę (2 żółte)

autor: ~anonim 2010-11-15 16:20:29

avatar Jakieś opisiki się pojawią? może aktualizacja top ten a może jedenastka kolejki

autor: krecik7 2010-11-15 19:25:27

Profil krecik7 w Futbolowo a może frytki do tego ;d ?

autor: krecik7 2010-11-15 23:33:24

Profil krecik7 w Futbolowo mamy zapie*dol w szkole, i nie nadazamy, jutro postaram się coś dodać. Mogłby ktoś mi na gg napisać nazwisko bramkarza z Żernik ;d ?

autor: ~Świstak 2010-11-16 16:20:36

avatar PKS,PKS,PKS,PKS,PKS,PKS,PKS,PKS,PKS,PKS, PKK,PKS,PKS,PKS Barachło wołów ;)

autor: ~Maciej K 2010-11-17 14:55:11

avatar druga polowa na poczatku wyrownana, pozniej niewielka przewaga strzelina i brak naszej umiejetnosci do wyprowacania kontr pod wiatr ;d

autor: ~benios34 2010-11-17 22:30:22

avatar CZWARTEK AKTUALIZACJA TOP TEN, SPOKOJNIE, a po sobotnim meczu bedą już podsumowania rundy jesiennej która jak wiadomo już za nami ;)

autor: ~anonim 2010-11-18 17:05:34

avatar Jak Wy to robicie. Zadnych podsumowan a mimo to ta strona bije rekordy, ponad 1 tousend wyswietlen!!!

autor: ~anonim 2010-11-18 19:17:22

avatar bo wszyscy się spodziewali że jednak podtrzymają swój wysoki poziom... niestety pomylili się :(

autor: ~benios34 2010-11-18 20:03:30

avatar hehe;d piszcie sobie piszcie ;d ja mam teraz same kolosy na studiach a krecik i wysoki mają tez duzo nauki, a co do podsumowan to wszystko bedzie, bedzie cała runda jesienna podsumowana, kazda druzyna i kazdy zawodnik wiec spokojnie ;) lipy nie bedzie a ze jest tydzien przerwy no tak musi niestety byc i tyle

autor: ~anonim 2010-11-18 20:27:49

avatar pierdu pierdu ja poslucham...tragedia nic nie robicie na stronie...a co to nauki to........

autor: benios34 2010-11-18 20:48:14

Profil benios34 w Futbolowo za moment pojawi się pierwsza z około 30 części podsumowana rundy jesiennej, a zazdrośnicy dalej bedą psioczyć jak to im źle hehe

autor: ~Podpora 2010-11-18 20:52:36

avatar Można było się spodziewac prowadzenie strony to trudny orzech, chociaż panowie ja robiłem to sam i dałem rade cały poprzedni sezon a wy we trójkę padacie po rundzie ??:O EEE..

autor: krecik7 2010-11-18 21:11:56

Profil krecik7 w Futbolowo to że w tym tygodniu, zbyt wiele się nie dzieję to zbieg okoliczności szkoła+ inne zajęcia dają brak czasu. MECZ Z ŻERNIKAMI !! MICHAŁ PAMIĘTAMY !

autor: benios34 2010-11-18 21:14:32

Profil benios34 w Futbolowo haha podpora xD czemu padamy po rundzie? a co do strony tez w tamtym sezonie robiłem sam a w tym jeszcze nie raz was zaskoczymy, a jak ty nie chcesz wchodzic to siedz sobie u siebie na stronie, teraz też jest tam was tzrech a wieje nudą i wali grzybem, dlatego wchodze zeby witusia poczytac i tyle, Pozdro ;] szejset xD ^^

autor: ~Podpora 2010-11-18 21:35:52

avatar KRecik ja też pamiętam ;] ale tobie najmniej powinno do tego byc. Benios z tego co wiem mało kto do was wtedy wchodził ale to nic dacie rade chłopaki już tyle od nas odwaliliście że w końcu coś wymyślicie ;]

autor: benios34 2010-11-18 22:08:42

Profil benios34 w Futbolowo haha odwaliliście xD ^^ no na pewno ;d strzelcy, nasz pomysł jeśli nie wierzysz napisz na gg podam ci link do mojej strony z przed 3 sezonów ;), zapowiedź wszystkich spotkań, tez mój pomysł opis spotkań to chyba normalne, typy spotkań, ponownie zapraszam na moją starą stronę, 11stka kolejki też mój pomysł, a Twój pomysł to moze jedynie uderzenie rywala z głowy itp (mądre jak cholera) ;d bij dalej

autor: lolek176 2010-11-18 22:09:22

Profil lolek176 w Futbolowo najlepsza strona !!! ty juz podpora pokazales pusty "kubek"!!! Krecik-SZACUNEK!

autor: benios34 2010-11-18 22:12:06

Profil benios34 w Futbolowo a po drugie, wtedy miałem wiecej czasu i zakzdego meczu MKP była relacja "minuta po minucie" wiec tez Mój pomysł jakby ktoś wpadł na to ;d no i co, z resztą zobaczycie reszte pomysłów już w przerwie zimowej, a co do strony z poprzedniego sezonu dużo osób wchodziło na stronę i to co wypracowałem w poprzednim sezonie wychodzi własnie teraz, a u was? wielka lipa, bo TV bo TV ^^ dobre sobie

autor: krecik7 2010-11-18 23:01:51

Profil krecik7 w Futbolowo AVE ŻERNIKI !!! Brawo podpora AKTORZE hahahahaha

autor: ~Anonim -.- 2010-11-19 13:30:02

avatar Wczesniej bylo napisane,ze brami strzelil Walniczek a kolejna dla was to samoboj... :) Brawo... Dopiszcie mu moze jeszcze kilka bramek:) Pozdro

autor: ~anonim 2010-11-19 13:45:17

avatar PO KONSULTACJI JEDNAK STWIERDZILIŚMY ŻE BYŁ TO GOL ŁUKASZA, PONIEWAŻ PIŁKA LEKKO OTARŁA SIĘ TYLKO OD ZAWODNIKA ZE STRZELINA !

autor: ~Anonim -.- 2010-11-19 13:56:08

avatar Tak wiec gratulacje :)

autor: ~anonim 2010-11-19 14:28:05

avatar trzeba dopisać ja też czasami po kilku dniach przypominam sobie że ktoś inny strzelił bramkę :D Zapytajcie kolegów ze Strzelina bo oni mówią że ewidentny samobój! Gratulation

autor: ~benios34 2010-11-19 23:49:06

avatar haha xD ^^ponownie kłótnia o to samo xD ^^do kogoś ze strzelina,niech tutaj sie wypowie ktoś ze strzelina,proszę bo bramka samobójcza to skierowanie piłki dowłasnej bramki przez zawodnika, rykoszet natomiast jest zapisywany zawodnikowi który oddawał stzrał, poczytajcie sobie regulaminy,albo w jakims meczu pooglądajcie ;)piłka niezmierzająca w swiatło bramki odbija sie od obroncy i gol dla strzelcy

autor: ~benios34 2010-11-19 23:51:14

avatar a co do tego czy się piłka otarła lekko czy mocno, nie ma to znaczenia, zapierdzieliłby bombe nawet, koles dostał by w głowe piłka wpada do bramki i gol strzelającego, samobój jest wtedy gdy obronca chce wybic i pakuje piłke do bramki, chce podac do bramkarza głową i źle oblicza piłke albo tez w polu karnym przepychanka, on chce wybic zostaje popchany i piłka odbija sie mu od głowy do bramki.

autor: ~benios34 2010-11-19 23:54:13

avatar Jeżeli ktoś jeszcze chce pospekulować na ten temat to zapraszam na gg :) oczywiście odpowiem na każde pytanie dotyczące piłki nożnej, nie tylko tej sytuacji, akurat zagłębiam się w tym temacie(szykuje się instruktarz ;d lub sędziowska) rozważam dwa przypadki, więc jeśli jeszcze ktoś ma jakieś pytanie zapraszam, postaram się udzielić odpowiedzi ;) a mój numer gg to 7015753 tak przypominam

autor: ~Anonim 2010-11-22 13:53:22

avatar Jesli pilka po uderzeniu nie zmierza w swiatlo bramki a trafia w np obronce,ktory niekorzystaniue zmienia tor lotu pilki do wlasnej bramki to jest samoboj:) Benios chyba nie chcesz tego zrozumiec :D Nie powoluj sie na regulamin ;p Nawet nie wiadomo czy go znasz:P Hehe pozdrawiam ziomki

autor: ~benios34 2010-11-22 22:39:29

avatar haha xD ^^ znowu anonim dojebał xD ^^ po pierwsze chcesz pogadać o regulaminach napisz na gg ;) znam wszystkie na pamięc bo obudzeniu o 2 w nocy ;) a co do gola to odsyłam np do ostatniego magazynu "szybka piłka" gol w ekstraklasie podobny piłka nie zmierzała wogole w swiatło bramki, rykoszet od obroncy i bramka zapisana dla strzelającego ;) chcesz wiedziec wiecej znajdz sobie moje gg i napisz

autor: ~benios34 2010-11-22 22:41:23

avatar druga sytuacja to mecz lecha w ostatniej kolejce ekstraklasy, sytuacja z wojtkowiakiem, chciał bybic piłke i na jego szczescie trafił w poprzeczke, gdyby takie cos wpadło do bramki to samobój, a kiedys w regulaminie było ze jesli piłka po rykoszecie zmieni tor lotu piłki to samobój, obecnie jest tak ze zamierzone odbicie zawodnika to samobój ;) czyli wybicie, kiks niefortunny stzał i tyle ;)