Podtrzymanie passy?

• autor: benios34, 2009-10-15 14:19

Polonia Trzebnica - MKP Wołów

Czytajcie bo warto!!!

To spotkanie zapowiada się naprawde ciekawie. Polonia Trzebnica i MKP Wołów to drużyny które znajdują sie po obu stronach tabeli, jednakże w tym meczu to może nie być wyznacznikiem do końcowego wyniku. Dlaczego?? A no właśnie już przechodzę do opisu spotkania.

Polonia Trzebnica

Miejsce - 15
B,strzelone - 15
B,sracone - 34

Polonia Trzebnica - drużyna która jak narazie zgromadziła na swoim koncie 5 punktów, wygrywając u siebie ze Środą Śląską, remisując z Czarnymi oraz remisując na wyjeździe z Widawą. Reszte spotkań przegrali grając bardzo słabo, drużyny Jaszowic oraz Żórawiny zdołały strzelić im po 7 bramek, dodać należy że drużyna ze Trzebnicy w tamtym sezonie zanotowała swój pierwszy występ w okręgówce radząć sobie bardzo dobrze, w tym sezonie idzie im zdecydowanie słabiej.

Historia:
W tamtym sezonie doszło do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy drużynami Polonii i MKP, mecz odbył się w Trzebnicy, wtedy to Poloniści byli na 5 miejscu w tabeli a Wołowianie na 14. Nikt nie dawał szans drużynie MKP w tym spotkaniu, a jednak to drużyna Krzysia Tabaka wygrała 2-1 kończąc to spotkanie w 9-tke!! Drużyna z Trzebnicy zlekcewarzyła sobie rywala i przegrała spotkanie.
Morał:
Ten mecz, wynik pokazują że jeżeli zlekceważy się rywala to można mecz przegrać grając nawet w 2 piłkarzy więcej, mimo tego, iż drużyna jest na przedostatnim miejscu w tabeli trzeba zagrać z nimi jak z najlepszym rywalem. Nie można zlekcewarzyć rywala i grać z wielkim zaangażiowaniem, dosłownie gryząc trawę.
Info dla nas: Musimy zagrać tak jak w poprzednich spotkaniach, gryząć trawę oraz walcząc o każdą piłkę, nie możemy zlekcewarzyć rywala, mimo tego że prezentują sie słabo to na sobote mogą być bardzo zmotywowani dlatego grając z Trzebnicą nie możemy dać im się rozpędzić, to my musimy podyktować swój styl oraz tępo gry, jeżeli nam się to uda to zdominujemy to spotkanie, jednakże trzeba dodać że nikt i nigdy nie wygrał meczu na stojąco, nawet z ostatnią druzyną trzeba walczyć o wszystkie piłki i grać jak najlepiej sie potrafi i dlatego my musimy wyjść z bardzo dużym zaangażowaniem a wtedy wynik będzie tylko czystą formalnością.

Nasza sytuacja:

MKP Wołów

Miejsce – 3

Punkty – 21

Bramki Strzelone – 27

Bramki Stracone – 19

Juniorzy MKP Wołów - pozycja w tabeli to nadal 3 miejsce ale tyle samo punktów co Jaszowice i tylko jedno oczko mniej niż lider ze Strzelina. Ostatnie dwa spotkania to wyjazdowe zwycięstwo w Żmigrodzie oraz u siebie z liderem po fantastycznym spotkaniu aż 6-2 ogrywając Strzelinianke.

Historia:
Co roku mecze w Trzebnicy przypadają na okres sadowniczy. Dobrze wiemy, że przy boisku znajduje się sad z jabłkami i zawsze gdy jeździmy na wyjazdowe spotkanie z Polonią to większość piłkarzy w głowie ma tylko "jabłka".
Morał: Jeżeli piłkarze z Wołowa będą mieć w głowach tylko jedną myśl, że z Trzebnicy jedyne co można wywieść to "pyszne jabłka" a nie bedą myśleć o graniu, to niestety ale mogą przegrać to spotkanie i zamiast 3 punktów dopisanych do ich konta mogą mieć jedynie po 3 kilo jabłek w swoich plecakach.
Info dla nas: Panowie, jedziemy do Trzebnicy nie po przyjemności (jabłka) tylko po to by wykonać kawał dobrej roboty. Nie ukrywajmy, iż jedziemy tam pokazać nasz styl gry, jedziemy po to aby pokazać zę stać nas na zwycięstwa i i zamiast tych jabłek musimy i przywieziemy z Trzebnicy 3 punkty!! Jedziemy do Trzbnicy po 3 punkty!! a jak już je zdobędziemy to wtedy będziecie mogli pomyśleć o tych jabłkach.

Podsumowanie:

Polonia Trzebnica - MKP Wołów, dla gospodarzy jest to mecz na przebudzenie się, muszą wygrać to spotkanie by odbić się od dna ligowej tabeli. Drużyna MKP Wołów jedzie do Trzebnicy by podtrzymać passę, po fantastycznym spotkaniu ze Strzelinem muszą utrzymać swoje tempo i odnieść zwycięstwo na wyjeździe. Będzie to trudne spotkanie i trzeba dać z siebie 100% a nawet więcej swoich możliwości.

Chłopaki!! Musimy zagrać to spotkanie na „wielkim koniu”. Zagrajmy na 1000000% naszych możliwości, tył zagra na zero a ofensywa wykorzysta swoje sytuacje i wygramy!! Wygramy jeżeli tylko będziemy tego chcieli!!

Polonia Trzebnica - MKP Wołów
Termin – 17 październik 2009
Godzina – 11.00
Miejsce – Stadion Miejski w Trzebnicy

Tylko 3 punkty!! Taka myśl mamy w głowie!!

Musimy zdobyć 3 punkty i po to wychodzimy w sobotę na murawę!!

autor: ~Almunai ;] 2009-10-15 18:41:49

avatar wiemy co mamy z nimi zrobic ;] wszytko na moj koszt (jabka gratis)

autor: ~kibic 2009-10-15 18:49:28

avatar Dobrze wiecie co zrobićTrzebnice dobićwszystko na koszt jabłekbo tak sie to robi xD