V kolejka

MKP Wołów - Widawa Bierutów

Stadion miejski im. Ryszarda Janeckiego w Wołowie

9 września 2009 godzina 17.00

Juniorzy MKP Wołów podejmą na własnym boisku druzynę Widawy Bierutów w ramach V kolejki ligi okręgowej juniorów starszych. W zespole z Wołowa na 100% zobaczymy zawodnika seniorów Piotra Hryszkiewicza, zabraknąć natomiast może Michała Tarnowskiego który na codzień przebywa we Wrocławiu. Do gry jeszcze nie wrócił były zawodnik seniorów Tobiasz Moliński, który jest kontuzjowany. Jeżeli chodzi o całą resztę piłkarzy MKP to wszyscy powinni stawić się na zbiórce w środę.

To tyle jeżeli chodzi o skład teraz trochę o naszym przeciwniku.

Widawa Bierutów:

Mecze:
Czarni Jelcz Laskowice 1-2 Widawa Bierutów
Widawa Bierutów
2-2 Polonia Trzebnica
GKS Mirków Długołęka 0-4 Widawa Bierutów
Widawa Bierutów
1-3 MLKS Polonia Środa Śląska

Opis spotkań Widawy:
Pierwsze spotkanie to spore zaskoczenie, wygrana 2-1 na trudnym terenie w Laskowicach napajała optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.
Druga kolejka to remis na własnym boisku ze średnio spisującą się Polonią Trzebnica. Widawa jest silna na własnym boisku, jednakże nie udowodniła tego w tym spotkaniu remisując 2-2.
Trzeci mecz to pewne zwycięstwo 4-0 nad Długołęka i ten wynik nie jest zaskoczeniem, był to mecz który należało wygrać i drużyna z Bierutowa to uczyniła.
W czwartej kolejce ponownie nie udało się zdobyć 3 punktów na własnym boisku, tym razem pierwsza porażka w lidze z Polonią Środa Śląska i tu bez niespodzianek.

Ogólne info o rywalu:

Widawa Bierutów zajmuje jak narazie 5 miejsce w tabeli ze zdobyczą 7 punktów, ich bilans bramkowy to 9 bramek strzelonych oraz 6 bramek straconych. Jeżeli chodzi o bramki strzelone to jest to średnia zdobycz, natomiast bramki stracone świadcza o tym że w obronie powodzi im sie dosc dobrze. Widawa to zespół który nigdy nie odpuszcza, zawsze grają z konsekwencją do końca. Jest to solidny zespół który będzie chciał uzyskać kożystny wynik w Wołowie.

Na tym skończymy informacje o rywalu. Przejdzmy do naszej sytuacji.

Mecze MKP:
MKP Wołów
2-4 Parasol Wrocław
Lotnik Twardogóra 4-2 MKP Wołów
MKP Wołów 3-1 Czarni Jelcz Laskowice
GKS Mirków Długołęka 2-4 MKP Wołów

Opis spotkań:
W pierwszej kolejce porażka z silnym Parasolem, mecz można uznać jako średni, ponieważ mieliśmy dużo sytuacji do zdobycia bramki, zabrakło skuteczności i dlatego porażka.
Drugi mecz to długi remis 2-2 i pod koniec porażka 4-2 mimo to przez całe spotkanie nasza dominacja i gdyby tylko dopisało szczęście było by zwycięstwo.
Trzecie spotkanie musieliśmy już wygrać, z reszta teraz nie możemy przegrać nic, więc wygraliśmy z Czarnymi 3-1 po żadnej walce- spacerek a nie mecz.
Czwarta kolejka to wyjazd do Długołęki i mecz mozna opisać samymi dwójkami xD. Mirków storzył w tym meczu dwie sytuacje i zdobył 2 bramki, my stworzyliśmy 22 sytuacje i strzelilismy 2x2 bramki czyli 4 i wygralismy 4-2 tylko dlatego ze zabrakło skuteczności bo dominowaliśmy przez 90 min a nawet wiecej hehe.

Info ogólne:
Pierwszy bramkaż czyli Damian Ziemlicki spisuje się bardzo dobrze i wystąpi w tym spotkaniu. W ostatnim meczu była kombinacyjna i niekonsekwentna obrona, na spotkanie z Widawą obrona będzie ustawiona tak jak w meczu z Laskowicami a więc nie do przejścia. Sytuacja w pomocy jest raczej jasna, Piotr Hryszkiewicz powinien zrobic swoje i o wynik będziemy spokojni. Trzeba pomysleć nad skrzydłowymi ale trener powinien znalesć konsensus. I przechodząc do ataku moge powiedzieć tylko dwie rzeczy: Emanuel Stańczyk=supersnajper miejmy nadzieje ze takży nie do zatrzymania w środe, oraz Daniel Zieliński=joker, wchodzi i robi grę, bo zdaniem trenera ma sił na 30 min. Jak sam jednak uważa Daniel ma dużo wiecej siły, a nawet na całe spotkanie. Jak zdecyduje szkoleniowiec Krzysztof Tabak?? Tego nie wie nikt, pewnie on sam jeszcze tego nie wie ;) i to tyle o składzie. Na swoją szanse czekają oczywiście rezerwowi którzy dają z siebie na treningach 200% i jak wchodzą to wkładają w mecze całe serce.

MKP Wołów - Widawa Bierutów

Środa 9 wrzesnia 2009 godzina 17.00
Stadion miejski im. Ryszarda Janeckiego w Wołowie

autor: ~anonim 2009-09-07 17:26:07

avatar Pier** piłke idz na siłke!:D:D:D

autor: ~Kibic WOŁOWA 2009-09-07 19:53:54

autor: ~anonim 2009-09-07 20:16:05

avatar Bierutów was rozniesie:)

autor: ~anonim 2009-09-07 20:35:23

avatar Czy co ?

autor: ~benios34 2009-09-07 21:50:09

avatar do kibic wołowa, spoko taka piłka ale szczescia to my nie mamy i skutecznosci bo gdybysmy wykorzystali 50 % tego co mamy to bysmy demolowali wszsytkich ale taka piłka i moze bedzie lepiej a do anonima pierwszego, jaro nie rób se jaj i se idz na siłke a do anonima drugiego, zycze powodzenia chłopakom z bierutowa ;)

autor: ~Wielki Kibic 2009-09-08 22:06:10

avatar MKP wygra ...! ! !