Kolejny beniaminek- GKS

Sobota godz 11:00

Stadion Miejski im. R. Janeckiego

VS.

W najbliższą sobotę (9 październik 2010) o godzinie 11:00 zostanie rozegrany mecz pomiędzy naszą drużyną MKP Wołów a Kobierzyckim GKS'em. Drużyna gości jest beniaminkiem klasy "O" juniorów starszych w sezonie 2010/2011. Nie odnoszą większych sukcesów w lidze, są typowym średniakiem. Potrafią zmobilizować się na mecz i wygrać go, ale też przychodzą takie soboty kiedy "rozdają punkty za darmo". W obecnym sezonie wygrali 2 mecze, 2 zremisowali oraz 4 razy uznawali wyższość rywala. W ubiegłą sobotę Gieksa pewnie ograła kolegów z Bierutowa strzelając im siedem bramek przy czym tracąc jedną. Świadczy to o tym że potrafią grać dobrze w ofensywie jak i defensywie. W ostatniej kolejce nasza drużyna odniosła pewne zwycięstwo nad KS Żórawina 6:2. Pozycja w tabeli stawia nas na miejscu faworyta, ale jak będzie w tym spotkaniu ?? nie wiadomo, jedno jest pewne, wszystko jasne będzie

W spotkaniu z Gieksą liczymy na talent strzelecki Łukasza Świtały, który w 8 spotkaniach strzelił 15 bramek. Jest to wynik z którym przewodzi w klasyfikacji strzelców, a drugiego Chodkiewicza wyprzedza aż o 6 bramek. W sobotnim spotkaniu na pewno nie wystąpią jeszcze Adam Wodnicki, oraz Remik Kudyba, którzy borykają się z kontuzjami. Pod znakiem zapytania stoi również występ Macieja Czyżowicza, który wraca po kontuzji. I ostatnią złą informacją o naszej kadrze jest to iż w sobotnim spotkaniu braknie kapitana drużyny Adama Wysoczańskiego, który z powodów prywatnych nie będzie mógł wystąpić w tym spotkaniu. Co cieszy w sytuacji z kadrą? W końcu do gry został zgłoszony Paweł Janus, który potrafi odnaleźc się na boisku, a nawet strzelać bramki ;). Ta sytuacja kadrowa, mówi że w spotkaniu z GKS Kobierzyce będzie nam bardzo ciężko. Liczymy na młodych zawodników, którzy będą chcieli się wykazać. W ostatnim spotkaniu trener dał szansę Erykowi Skowrońskiemu, który z dobrej strony pokazał się w tym meczu. To tyle wstępu teraz przejdę do analizy przeciwnika:

GKS w liczbach:

11- miejsce w tabeli ligowej,

8- tyle zgromadzili punktów,

23- bramki strzelone,

28- oraz bramki stracone,

-5- bilans bramek

Jak widać drużyna z Kobierzyc nie pokazuje nic specjalnego. Statystyki liczbowe mówią o tym że potrafią strzelać bramki (23), ale widocznie lepiej im wychodzą błędy w obronie i lubią tracić bramki (28). Statystyki pewnie przemawiają za nasza drużyną, ale wszystko zweryfikuje boisko, i już dziś zapraszam na sobotni mecz!!

Sędziowie:

Obsada sędziowska to:

Sędzia główny:  Soja Tomasz "O"

Na Lini będą go wspierać: Nowotny Łukasz "B" i Kluźniak Kamil "B"

Rozkład jazdy IX kolejki:

Polonia Jaszowice - Czarni Jelcz-Laskowice

Polonia Środa Śląska - Orzeł Prusice

Strzelinianka Strzelin - Barycz Sułów

Widawa Bierutów - Lotnik Twardogóra

MKP Wołów - GKS Kobierzyce

FC Wrocław- Academy - KS Żórawina

Piast Żerniki-Wrocław - KP Brzeg Dolny

Piast Żmigród - Energetyk Siechnice

Zapowiedź robiona na szybko, nie mam dzisiaj więcej czasu, ponieważ nie ma mnie od jutra do piątku, to zapowiedź jest taka. Jeżeli widzicie jakieś błędy napiszcie do Wysokiego, on postara się poprawić. Pozdro ;)

Przypominam o typerze, oraz zapraszam do czytania opisu wszystkich spotkań VIII kolejki w newsie poniżej.

autor: ~Maciej K 2010-10-05 22:14:07

avatar Ekstra ;d

autor: ~anonim 2010-10-05 22:31:28

avatar krecik dobra robota ;d !

autor: ~anonim 2010-10-05 22:43:20

avatar zapowiedź spoko,faktycznie kadra osłabiona a Janus jak da radę przebiegać cały mecz to szacunek dla niego :)Powodzenia xD

autor: ~anonim 2010-10-07 13:40:04

avatar rokita to jeba*ne cioty w dupe. trzeba ich wyjebac w dupe moze bedą sie miej swiecic...pozdro z Twardogóry :)Szacun dla wołowa!! Jestescie wielcy ! ROKITA CHU*E

autor: ~anonim 2010-10-07 14:58:30

avatar Wygracie ;D rnDaje 6x1 ;) Pzdr

autor: Trener69 2010-10-08 10:32:28

Profil Trener69 w Futbolowo dla sułowa w meczu z jaszowicami : Wybierała i Szalkowski . w meczu z Srodą 2xBarszczewski

autor: ~anonim 2010-10-08 14:57:39

avatar Kiedy zapowiedzi meczy ?