• autor: benios34, 2010-03-27 14:37

MKP Wołów 1-2 Lotnik Twardogóra

Bramki: Remigiusz Kudyba-1

Opis: ...

Teraz zapominamy o dwóch pierwszych spotkaniach i bierzemy się do roboty. Przypomnijmy sobie jak to było w rundzie jesiennej. Nie załamujmy się tylko skupmy na treningach i na kolejnych spotkaniach. Najbliższy mecz w środę w Laskowicach, a tam już nie można się potknąć bo ciężko będzie wstać.

• Komentarzy [20]
  • czytano: [981]

autor: ~Lotnik 2010-03-27 15:20:34

avatar coś słaba ta relacja...

autor: benios34 2010-03-27 15:28:35

Profil benios34 w Futbolowo a co ja mam tu napisać, każdy wie jak to było... wy laga do prozdu my 15 min nic potem my cisnelismy wy strzeliliscie, znowu my cisnelismy i do przerwy z 3-1 powinno byc dla nas, po przerwie znowu my i z 5-1 juz byc powinno wy z nigszuki ni pietruszki strzelacie gola jest 2-1 i co i od tamtej pory jedni laga do przodu i drudzy laga do przodu, takiego nudnego meczu dawno nie było... obie druzyny muszą cos poprawić w grze aby już nie byo takich pomyłek i co to był za hit... chyba tylko stawka była hitem a tak to miernota

autor: ~Lotniczek 2010-03-27 15:34:40

avatar benios34 daj sobie spokoj bo wy w kazdym meczu przewazacie a przegrywacie to ja nie wiem my mielismy wiecej sytuacja pod wasza bramka a wy moze mieliscie 3 sytuacje. Byl dobry mecz wygrali lepsi i musisz sie z tym pogodzic.

autor: ~aha 2010-03-27 15:46:06

avatar lotniczek to ja nie wiem jaki ty mecz oglądałeś... przeciez wy mieliścnie takie sytuacje ze szok... prawie zadnych, fakt gol na 2-1 z niczego a pierwszy młody chłopak poszedł ładnie i po błędzie bramkarza ze nie przykrył krótkiego to trafił, fakt wygraliscie jestescie lepsi dobrze, ja nie mówie ze cały mecz niby przewazalismy ale pod koniec pierwszej i na początku drigiej moglismy was rozbic nie udało sie wytrwaliscie strzeliliscie i po sprawoe, gratuluje

autor: ~anonim 2010-03-27 16:13:45

avatar wy w kazdym meczu nacie przewage i gracie tak zaj***scie ze powinniscie juz dawno grac w LDJ tylko szkoda ze kazdy mecz w pizde:) i nie gadaj głupot jakie sytuacje mieliscie?? dwie w pierwszej połowie i jedna w drugiej :) chopie ciesz sie ze miałes sczescie i w ostatnich minutach nie było 3:1 bo była poprzeczka a bramkarz nawet nie dygnoł no i ze sedzia podyktował spalonego ktorego nie było powinno sie skonczyc 4:1 ewentualnie 4:2. Ale ktos z was miał racje mowiac ze Lider jest tylko jeden LOTNIK HEJ!!!!!

autor: ~lol 2010-03-27 16:44:44

avatar kazy widzi mecz inaczej ale jak lotnik z taką grą bedzie grał dalej to wejdą do biedronki co najzwyzej a nie LDJ mecz boku tragedia wołów w pierwszych 15 minutach nie grał nic był tylko na swojej połowie, pozniej wolów ruszył i stracił bramke ale od tego momentu mogli strzelic z 4 bramki, strzelili jedną i tyle, w drugiej połowie pierwsze 15 minut to lotnik nic nie grał i wołów znowu mógł z 3 bramki strzelic lotnik potem na 2-1 i potem to ani wołów ani lotnik nic nie grał

autor: ~maxi 2010-03-27 16:56:56

avatar Żadna z tych drużyn nie nadaje sie do LDJ...;]

autor: ~Santiago 2010-03-27 17:03:20

avatar obie drużyny słabiutko zagrały, lotnik przyfarcił i strzelił brame, jakby remik trafił pod koniec to skończyłoby się remisem i byłoby sprawiedliwie ;P Wołów powinien takich słabeuszy zjeżdżać 10 conajmniej!, ale dzisiaj widziałem słabszy dzień Panowie mieli. Głowa do góry i wszystko wygrywać teraz!!

autor: ~anonim 2010-03-27 17:05:34

avatar To że Wołów po przegranym meczu szuka wymówek to rozumiem ale po co Twardogóra się kłóci. Bądźmy chłopaki mądrzejsi. Wynik jest i tyle w temacie ..

autor: ~anonim 2010-03-27 17:23:29

avatar Wygrywać też trzeba umieć Panowie.. Wołów zagrał lepiej ,i trzeba to przyznać. W piłce liczy się też szczęście ,a tego Lotnik miał w nadmiarze. Pozdrawiam.

autor: krecik7 2010-03-27 17:58:59

Profil krecik7 w Futbolowo KU**A !!! GDZIE JEST TYPER!!!???

autor: ~obserwator z mkp 2010-03-27 18:13:27

avatar Nikt nie bedzie pamietał jak kto grał, ile miał sytuacji,czy ktoś miał wiecej szczescia czy mniej, kogo to obchodzi,liczy się wynik końcowy. 1:2 i ważne 3 pkt. jadą do Twardogóry. Pamiętać tylko o tym, że jeszcze wiele meczy przed wami, brać się za treningi a wyniki same przyjdą. Brawo dla zawodnika z nr 14 z Wołowa - mijał wszystkich jak tyczki.

autor: ~... 2010-03-28 01:10:24

avatar Po co te kłótnie? Benek gdzie relacja?Po porażce już nic nie możesz napisać.To może wypienicz to w ogóle bo po.Było 90 000 ludzi na meczu:)po co komu relacja?No nie było 3 to może dla nich co:)? MKP mecz do bani...Przewaga?Ciekawe w czym.Lotnik eeee... no ok.A co wam mogę powiedzieć. Brzeg ma już też 32 pkt.MKP uważać.Na Strzeliniankę,Śląsk,Sułów,Żmigród;)Dwa mecze w plecy i możecie polecieć na 7 miejsce

autor: ~anonim 2010-03-28 12:04:33

avatar Mowisz ze mogło byc 7:2 to dlaczego takiego wyniku nie było?? A ja wiem bo jestescie słabi :( Zgodzie sie z obserwatorem z mkp zawodnik nr 14 byl najlepszym zawodnikiem meczu.

autor: ~Podpora 2010-03-28 13:04:42

avatar 2 najlepszych zawodników spotkania to w Wołowie numer 13 a w Twardogórze. Co do spotkania to katastrofa z obu stron. Tragicznie słaby mecz i lepiej żeby obydwa zespoły wzięły się do roboty. Wziąc pod uwagę trzeba fakt że Wołów grał 5/6 sparingów + 1 spotkanie ligowe, a Lotnik zaledwie 1 sparing i to dopiero drugi mecz na trawie. Forma będzie zwyżkowac.

autor: ~Podpora 2010-03-28 13:06:07

avatar W Twardogórze napastnik z 7 *

autor: ~pumcia 2010-03-30 18:00:36

avatar masakra, zadziwil mnie poziom tego spotkania. Nie na darmo Wolow bierze az w takiej ilosci posilki z juniorow mlodszych, inna sprawa czy dla tych chlopakow to dobre w takim wieku wchodzic w troche inny futbol. Twardogora rowniez kicha, to nie ten Lotnik ktory pamietam z poprzednich sezonow, ladna kombinacyjna gra. Jak niemal zwykle dobry mecz zagral karakan, po raz kolejny ratuje Wam 4 litery ;]

autor: ~pumcia 2010-03-30 18:01:45

avatar Powodzenia dla obu dryzun, mam nadzieje ze do LDJ w tym sezonie wejdzie jakas inna druzyna, ktora na to zasluguje gra, bo nie sztuka jest wejsc i spasc z hukiem, pozdro

autor: ~gałgan 2010-03-30 19:56:13

avatar tak pumcia tak, też widzieliśmy twój ostatni mecz i twojej drużyny, troche żal, słabizna i gdyby nie karba to by nikt nie grał u was... szkoda słów jak ktoś komentuje a sam... no właśnie...

autor: ~pumcia 2010-03-31 08:28:13

avatar Ejjj no co tu porownujesz benek walke o LDJ z b-klasa. A poza tym my napewno gralismy ladnie i to kazdy mowil, a ze wyniku nie bylo to inna sprawa