Na szczycie!!!

• autor: benios34, 2010-03-24 18:52

MKP Wołów - Lotnik twardogóra

czyli... Lider z liderem

Sobota 11.00 obdędzie się spotkanie...

Już w sobotę 27 marca o godzinie 11.00 odbędzie się mecz na szczycie ligi okręgowej juniorów. Od Wołowa bowiem zawita współlider z Twardogóry. W rundzie jesiennej to Lotnik cieszył się z 3 punktów wygrywając 4-2.

Lotnik Twardogóra:

Historia:
2005/2006 (r.jesienna)
Wołów - Lotnik 3-3

2005/2006 (r.wiosenna)
Lotnik - Wołów 3-0

2007/2008 (r.jesienna)
Lotnik - Wołów 2-1

2007/2008 (r.wiosenna)
Wołów - Lotnik 0-2

2008/2009 (r.jesienna)
Lotnik - Wołów 7-1

2008/2009 (r.wioenna)
Wołów - Lotnik 3-2

2009/2010 (r.jesienna)
Lotnik - Wołów 4-2

2009/2010 (r.wioenna)
Wołów - Lotnik ?-?

Demotywator: Od kilku sezonów juniorzy z Wołowa praktycznie nie potrafili wygrać z drużyną Lotnika  Twardogóra. W poprzednim sezonie przegraliśmy w Twardogórze aż 7-1 po fatalnej grze. W tym sezonie w rundzie jesiennej po dobrej grze także ulegliśmy lotnikowi 4-2.
Motywator: W poprzednim sezonie wygraliśmy w Wołowie 3-2. Pokazaliśmy że po wysokiej porażce na jesień można pokazać się z dobrej strony wiosną. Co więcej w meczach na własnym boisku radziliśmy sobie dużo lepiej niż na wyjazdach.
Morał: W poprzednim sezonie w Twardogórze przegraliśmy wysoko, bo aż 7-1. W Wołowie natomiast odniesliśmy zwycięstwo 3-2, co pokazuje że u siebie, na własnym podwórku można wygrać z silną ekipą.
Info dla nas: Na jesień przegraliśmy 4-2 z silną ekipą. Teraz w rundzie wiosennej przyjeżdza do nas silna ekipa, lecz jak wcześniej napisałem gramy na własnym podwórku i można wygrać to spotkanie.

Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Lotnika 4-2.

Jeżeli zagramy tak jak w swoich najlepszych spotkaniach i wyjdziemy na to spotkanie zmotywowani i z myślą o tym, że można zdobyć 3 punkty to możemy osiągnąc swój cel i wygramy z Lotnikiem.

Skład Lotnika:

---------------------------Pyrkowski-------------------------------

--------------------------Malinowski-------------------------------

----Starczewski------Myśliwiec----------Stelmach------

---Karga----------Urban----Rembiok----Lizak-------------

-------------------Grabowski-----Stępień---------------------

W rundzie jesiennej nie mógł wystąpić podstawowy bramkarz Lotnika, który doznał kontuzji w pierwszym meczu ligowym. Teraz jest już z nim wszystko dobrze i to on wystąpi między słupkami w sobotnim spotkaniu. Uważać trzeba na napastnika Grabowskiego, który strzela jak na zawołanie. Lotnik będzie starał się rzucać na niego długie podania za obrońców. Należy pamiętać także o tym, że Lotnik ma szybkie skrzydła więc obrońcy będą musieli się napracować w tym spotkaniu. Obrona Lotnika gra ustawieniem obronnym, które zakłada na środku obrony wysęp stopera i forstopera. Otwiera się więc okazja by to wykorzystać, a w jaki sposób wiem to tylko ja, trener i oczywiście zawodnicy... nasi :P

Pierwsza kolejka(wiosenna):

Lotnik twardogóra: Z powodu pogody lub złego stanu boiska mecz z Mirkowem się nie odbył i został przesunięty na inny termin. Zakładam, iż Lotnik nie będzie miał problemów by zdobyć 3 punkty z Długołęką.
MKP Wołów: Porażka z bardzo silnym rywalem Wrocławskim Parasolem. Mimo to gdyby lepsza skuteczność mógłby być remis bądz też zwycięstwo. Gra momentami bardzo dobra i przyjemna dla oka. Ogólnie to "średnio". Tak opisałem mecz z rundy jesiennej. Na wiosnę było bardzo podobnie. SMS czyli Szkoła Mistrzostwa Sportowego z którą związany jest klub Parasol Wrocław rozegrał bardzo dobre spotkanie. My trafiliśmy raz w słupek raz w poprzeczkę i pierwsza porażka na wiosnę.

MKP Wołów - Lotnik Twardogóra

Mecz odbędzie się w sobotę 27 marca 2010 roku na stadionie Miejskim im. Ryszarda Jancekiego w Wołowie (ul.Trzebnicka 14) o godzinie 11.00.

Sędziowie

Głównym arbitrem meczu z Lotnikiem będzie pan Jarosław Grobelny. Jest on bardzo doświadczonym arbitrem. Na codzień sędziuje spotkania IV ligi. Po raz ostatni spotkanie ligowe w okręgówce juniorów sędziował 22 sierpina 2009 roku i był to mecz pomiędzy Piastem Żmigród a Polonią Środa Śląska.
W sobotę na liniach wspomagac go będą panowie Krawczuk oraz Konofocki.

Podsumowanie:

Drużyna z Twardogóry jest razem z nami liderem klasy okręgowej juniorów. My w ostatniej kolejce rozegraliśmy spotkanie z bardzo mocnym rywalem. Mimo porażki nie poddajemy się i mamy świadomość tego, że w kolejnym meczu trzeba zdobyć upragnione 3 punkty!!!

Jeżeli w sobotę zagramy na 100% swoich możliwości i każdy przyłoży się do tego spotkania i da z siebie wszystko, jest ogromna szansa by wygrać to spotkanie i zainkasować 3 punkty tym samym odskakując Lotnikowi.

Chłopaki, jeżeli wygramy to spotkanie to będzie LIDER (jak na zdjęciu niżej)

Na sam koniec!!! Ważne!!!

Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć jakie ważne jest to dla nas spotkanie i z jak ogromną mobilizacją i chęcią do gry musimy wyjść na boisku. Musimy walczyć o każdą piłkę dosłownie gryząc trawę. Także musimy w 100% zrealizować założenia trenera.

W sobotę 3 punkty muszą zostać w Wołowie!!!

Twierdza!!! Wołów!!!
HEJ MKP!!!