MKP Wołów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Parasol Wrocław - LZS Osiek 3:2
  • Piorun Jakubkowice - MKP Wołów 0:2
  • Kometa Krzelów - MKS Kostomłoty 8:2
  • Zjednoczeni Szczepanów - Odra Lubiąż 2:1
  • UKS Domanice - Odra Malczyce 2:4
  • Odra Stary Dwór - Sokół Smolec 4:6
  • Mechanik Brzezina - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 3:1
  •        

Zegar

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
benios34
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 50, wczoraj: 100
ogółem: 855 633

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-24 UKS Domanice 5:0 Parasol Wrocław zobacz ›
2014-08-24 Odra Stary Dwór 1:2 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
2014-08-24 Mechanik Brzezina 1:4 Kometa Krzelów zobacz ›
2014-08-24 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 3:1 Piorun Jakubkowice zobacz ›
2014-08-24 Sokół Smolec 1:4 LZS Osiek zobacz ›
2014-08-24 Odra Malczyce 3:2 MKP Wołów zobacz ›
2014-08-24 Odra Lubiąż 0:0 MKS Kostomłoty zobacz ›
2014-08-31 Parasol Wrocław 1:2 MKS Kostomłoty zobacz ›
2014-08-31 MKP Wołów 1:1 Odra Lubiąż zobacz ›
2014-08-31 LZS Osiek 1:4 Odra Malczyce zobacz ›
2014-08-31 Piorun Jakubkowice 4:4 Sokół Smolec zobacz ›
2014-08-31 Kometa Krzelów 5:0 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) zobacz ›
2014-08-31 Zjednoczeni Szczepanów 5:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
2014-08-31 UKS Domanice 5:3 Odra Stary Dwór zobacz ›
2014-09-07 Odra Stary Dwór 3:0 Parasol Wrocław zobacz ›
2014-09-07 Mechanik Brzezina 2:1 UKS Domanice zobacz ›
2014-09-07 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 0:4 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
2014-09-07 Sokół Smolec 5:2 Kometa Krzelów zobacz ›
2014-09-07 Odra Malczyce 4:1 Piorun Jakubkowice zobacz ›
2014-09-07 Odra Lubiąż 4:0 LZS Osiek zobacz ›
2014-09-07 MKS Kostomłoty 1:8 MKP Wołów zobacz ›
2014-09-14 Parasol Wrocław 0:5 MKP Wołów zobacz ›
2014-09-14 LZS Osiek 3:3 MKS Kostomłoty zobacz ›
2014-09-14 Piorun Jakubkowice 1:4 Odra Lubiąż zobacz ›
2014-09-14 Kometa Krzelów 2:2 Odra Malczyce zobacz ›
2014-09-14 Zjednoczeni Szczepanów 1:2 Sokół Smolec zobacz ›
2014-09-14 UKS Domanice 6:4 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) zobacz ›
2014-09-14 Odra Stary Dwór 6:0 Mechanik Brzezina zobacz ›
2014-09-21 Mechanik Brzezina 3:0 Parasol Wrocław zobacz ›
2014-09-21 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 5:2 Odra Stary Dwór zobacz ›
2014-09-21 Sokół Smolec 3:1 UKS Domanice zobacz ›
2014-09-21 Odra Malczyce 3:3 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
2014-09-21 Odra Lubiąż 1:1 Kometa Krzelów zobacz ›
2014-09-21 MKS Kostomłoty 0:2 Piorun Jakubkowice zobacz ›
2014-09-21 MKP Wołów 12:1 LZS Osiek zobacz ›
2014-09-28 Parasol Wrocław 3:2 LZS Osiek zobacz ›
2014-09-28 Piorun Jakubkowice 0:2 MKP Wołów zobacz ›
2014-09-28 Kometa Krzelów 8:2 MKS Kostomłoty zobacz ›
2014-09-28 Zjednoczeni Szczepanów 2:1 Odra Lubiąż zobacz ›
2014-09-28 UKS Domanice 2:4 Odra Malczyce zobacz ›
2014-09-28 Odra Stary Dwór 4:6 Sokół Smolec zobacz ›
2014-09-28 Mechanik Brzezina 3:1 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) zobacz ›
2014-10-04 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) Parasol Wrocław 11:00
2014-10-04 Sokół Smolec Mechanik Brzezina 11:00
2014-10-04 Odra Malczyce Odra Stary Dwór 11:00
2014-10-04 Odra Lubiąż UKS Domanice 11:00
2014-10-04 MKS Kostomłoty Zjednoczeni Szczepanów 11:00
2014-10-04 MKP Wołów Kometa Krzelów 11:00
2014-10-04 LZS Osiek Piorun Jakubkowice 11:00
2014-10-11 Parasol Wrocław Piorun Jakubkowice 11:00
2014-10-11 Kometa Krzelów LZS Osiek 11:00
2014-10-11 Zjednoczeni Szczepanów MKP Wołów 11:00
2014-10-11 UKS Domanice MKS Kostomłoty 11:00
2014-10-11 Odra Stary Dwór Odra Lubiąż 11:00
2014-10-11 Mechanik Brzezina Odra Malczyce 11:00
2014-10-11 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) Sokół Smolec 11:00
2014-10-18 Sokół Smolec Parasol Wrocław 11:00
2014-10-18 Odra Malczyce Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 11:00
2014-10-18 Odra Lubiąż Mechanik Brzezina 11:00
2014-10-18 MKS Kostomłoty Odra Stary Dwór 11:00
2014-10-18 MKP Wołów UKS Domanice 11:00
2014-10-18 LZS Osiek Zjednoczeni Szczepanów 11:00
2014-10-18 Piorun Jakubkowice Kometa Krzelów 11:00
10  2014-10-25 Parasol Wrocław Kometa Krzelów 11:00
10  2014-10-25 Zjednoczeni Szczepanów Piorun Jakubkowice 11:00
10  2014-10-25 UKS Domanice LZS Osiek 11:00
10  2014-10-25 Odra Stary Dwór MKP Wołów 11:00
10  2014-10-25 Mechanik Brzezina MKS Kostomłoty 11:00
10  2014-10-25 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) Odra Lubiąż 11:00
10  2014-10-25 Sokół Smolec Odra Malczyce 11:00
11  2014-11-08 Odra Malczyce Parasol Wrocław 11:00
11  2014-11-08 Odra Lubiąż Sokół Smolec 11:00
11  2014-11-08 MKS Kostomłoty Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 11:00
11  2014-11-08 MKP Wołów Mechanik Brzezina 11:00
11  2014-11-08 LZS Osiek Odra Stary Dwór 11:00
11  2014-11-08 Piorun Jakubkowice UKS Domanice 11:00
11  2014-11-08 Kometa Krzelów Zjednoczeni Szczepanów 11:00
12  2014-11-11 Parasol Wrocław Zjednoczeni Szczepanów 11:00
12  2014-11-11 UKS Domanice Kometa Krzelów 11:00
12  2014-11-11 Odra Stary Dwór Piorun Jakubkowice 11:00
12  2014-11-11 Mechanik Brzezina LZS Osiek 11:00
12  2014-11-11 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) MKP Wołów 11:00
12  2014-11-11 Sokół Smolec MKS Kostomłoty 11:00
12  2014-11-11 Odra Malczyce Odra Lubiąż 11:00
13  2014-11-15 Odra Lubiąż Parasol Wrocław 11:00
13  2014-11-15 MKS Kostomłoty Odra Malczyce 11:00
13  2014-11-15 MKP Wołów Sokół Smolec 11:00
13  2014-11-15 LZS Osiek Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 11:00
13  2014-11-15 Piorun Jakubkowice Mechanik Brzezina 11:00
13  2014-11-15 Kometa Krzelów Odra Stary Dwór 11:00
13  2014-11-15 Zjednoczeni Szczepanów UKS Domanice 11:00

Kalendarium

25

10-2021

pon.

26

10-2021

wtorek

27

10-2021

środa

28

10-2021

czwartek

29

10-2021

piątek

30

10-2021

sobota

31

10-2021

niedziela

Reklama

Ostatnie spotkanie

Piorun JakubkowiceMKP Wołów
Piorun Jakubkowice 0:2 MKP Wołów
2014-09-28, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Parasol Wrocław
Sokół Smolec - Mechanik Brzezina
Odra Malczyce - Odra Stary Dwór
Odra Lubiąż - UKS Domanice
MKS Kostomłoty - Zjednoczeni Szczepanów
MKP Wołów - Kometa Krzelów
LZS Osiek - Piorun Jakubkowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Parasol Wrocław 3:2 LZS Osiek
Piorun Jakubkowice 0:2 MKP Wołów
Kometa Krzelów 8:2 MKS Kostomłoty
Zjednoczeni Szczepanów 2:1 Odra Lubiąż
UKS Domanice 2:4 Odra Malczyce
Odra Stary Dwór 4:6 Sokół Smolec
Mechanik Brzezina 3:1 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.